Wszystkie moje teksty osobiste publikuję co dzień na Facebook - zapraszam. Wiesiu


CHIP


Dziennik internautów

 

 

     

Debata  •  Bibuła   •  DawicIcke  •  Shodami do Nieba  •  TŁUMACZ  •  Argonauta 

O zdrowiu    O2.PL  •    BGŻ  •    Ukryte terapie  •   Portal o zdrowiu   Polonia

 


 

  


Nagrania VIDEO..INTERNETOWY KABARET

 

 
Nagrania VIDEO...   

Stanisław Michalkiewicz
 


 

Zapewne nie wszyscy to wiedzą, że w Polsce będzie powrót Króla. I już dziś mówię: najlepszym wzorem dla takiego urzędu w Państwie, powinien być Święty Kazimierz Królewicz (1458-84), drugi syn Kazimierza Jagiellończyka i Elżbiety Rakuszanki. To najważniejsza wiadomość, którą teraz chciałem przekazać, a znam ją już 30 lat. Te czasy powoli nadchodzą. Ale przed nami wiele jeszcze upokorzeń, oszczerstw i cierpień. Lecz potem same sukcesy. Polska stanie się wzorem dobrych praw, mądrej konstytucji, wolności, demokracji, rycerskości i szlachetności. Będziemy pomagać osiągnąć to, również innym narodom.
Wiesław Matuch 14.12.2015r.
 

 

 

`

Kalendarium:

 
Dzisiaj jest 18 lipca

1933 - Urodził się Roman Polański, reżyser. 64 - Wielki pożar Rzymu. W nocy z 18 na 19 lipca 64 n.e. doszło do wielkiego pożaru Rzymu, spowodowanego prawdopodobnie przez cesarza Nerona. 1610 - Zmarł Caravaggio, malarz włoski. 1792 - Urodził się Ignacy Prądzyński, dowódca, inżynier wojskowy. 1792 - Bitwa pod Dubienką. 1872 - Zmarł Benito Juarez, polityk i prawnik meksykański. 1887 - Urodził się Vidkun Quisling, polityk norweski. 1918 - Urodził się Nelson Mandela, murzyński przywódca polityczny. 1927 - Urodził się Tadeusz Łomnicki, aktor. 1937 - Urodził się Jacek Fedorowicz, aktor i satyryk.

  Kalendarz katolicki       
   Kalendarz liturgiczny z ruchomymi świętami
  Różne modlitwy katolika

Środa, 18 lipca, 2018 roku.
WAKACJE!
Do końca roku zostało 167 dni.
Imieniny obchodzą:

Szymona Fryderyka Arnolda Emiliana Kamila Erwina Karoliny Brunona Bł. Szymon z Lipnicy, kapłan, urodził się około 1437 roku w Lipnicy. Studiował na Akademii Krakowskiej, po czym pod wpływem kazań św. Jana Kapistrana wstąpił do bernardynów. Pełnił wiele funkcji w zakonie, m. in. był gwardianem w Tarnowie, kaznodzieją w Stradomiu i Krakowie, magistrem nowicjatu. Podróżował do Akwilei, Pawii, Rzymu oraz do Ziemi Świętej. W zakonie odznaczał się surowością życia, nabożeństwem do Najświętszego Sakramentu i Matki Bożej. Umarł posługując chorym, podczas zarazy w Krakowie 18 lipca 1482 roku. Beatyfikacji w roku 1685 dokonał Innocenty IX. Relikwie bł, Szymona spoczywają w kościele bernardynów w Krakowie. W IKONOGRAFII bł. Szymon przedstawiany jest jako głoszący kazanie.

 

 

 
 

 

Moje różne przemyślenia - losowo wyświetlane. Wiesiu Matuch

Warto sobie chociaż na chwilę uświadomić, że jesteśmy nosicielami RNA i DNA. W tych DNA cały czas dokonują się wyładowania, błyskawiczne reakcje łańcuchowe. Warto wiedzieć, że najmniejsza emocja zmienia układ sił i związków chemicznych w naszym organizmie psychicznym i fizycznym. Centralnym mechanizmem naszego życia jest reaktor fotonowy, który poprzez swoje mikro-sieci rozchodzi się po całym ciele, tworząc niewidzialną dla oka, naszą osobistą aurę. Paliwem tego reaktora jest świadomość a następnie światło, z wszystkimi jego składowymi m. in. promienia neutrino - wyjątkowego spinu, przenikającego wszystko, poruszającego się szybciej niż światło słoneczne. Fizycy kwantowi informują, że prędkość z jaką wibruje aureola rzeczywistości, a więc nasze drugie ciało, wynosi 400 miliardów impulsów na sekundę. Natomiast uświadomienie sobie czegokolwiek w wyniku procesów zachodzących w mózgu następuje w efekcie 2000 tysięcy impulsów na sekundę. Ten proces składa się na nasze wrażenia, myślenie i uczestnictwo cielesne w świecie fizycznym. Ci sami fizycy i specjaliści od DNA, mówią, że podwójna Helisa, która składa się z dwóch nici molekularnych a każda z nici zawiera po 32 kodony, polaryzują pomiędzy sobą po linii ósemki, wyrażając tym symbol nieskończoności. Widać z tego, jak ciało, które jest proste w używaniu, posiada w sobie nieprawdopodobne struktury, które dopiero odkrywamy. Genetycy kosmosu - aniołowie, co programowali nasze ciała - dobrze znali swoje rzemiosło. Lecz nie wszystko poszło jak trzeba - umieramy jako ciała. Jezus wielki Filozof - doszedł do tego, i zaproponował opuścić te kody DNA, gdyż nie gwarantują one stabilnego życia. Zaproponował DNA duchowe, wieczne, które znajdują się w Królestwie Niebieskim - u Boga.
 

 

   „Nie musisz wierzyć w Boga by być dobrym człowiekiem. To tradycyjne wyobrażenie Boga jest w pewnym stopniu przestarzałe. Ktoś może być uduchowionym, ale nie religijnym. Chodzenie do kościoła i dawanie pieniędzy nie jest koniecznością. Dla wielu natura może być kościołem.  Wielu najlepszych ludzi w historii nie wierzyło w Boga, a w tym samym czasie najgorsze ludzkie uczynki robione były w Jego imieniu.”

-Papież Franciszek

Wiesław Matuch     Kontakt smilosci@gmail.com     Wrocław 2001
System Miłości Narodów 
    

     stat4u